Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Polecamy
Wizyt:
Dzisiaj: 533Wszystkich: 363872

SZR 3 fazowy 100A 230/400V AC Układ SZR do agregatu

do wyceny
masz pytania?

SZR 3-fazowe (4 P) automatyczne urządzenia przełączające.
Przełączniki posiadają pełną funkcjonalność przełączników i mają dodatkowo zintegrowany sterownik automatyki SZR do układów sieć-sieć oraz sieć-generator. Ich głównym zastosowaniem jest praca w obwodach niskiego napięcia, w których dopuszczalna jest krótka przerwa w zasilaniu odbiorów w trakcie operacji przełączania z jednego źródła zasilania na drugie.

Szybkie uruchomienie

Przełączniki oferują istotną oszczędność czasu potrzebnego na uruchomienie (proces zajmuje około 2 do 3 minut). Interfejs konfiguracyjny to tylko 4 przełączniki i cztery mikroprzełączniki. Płaski wkrętak to wszystko co jest potrzebne do konfiguracji parametrów.

SZR został wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje konieczne do tego typu aplikacji, włączając uruchomienie generatora, testy pod obciążeniem, wybieg generatora po zdjęciu obciążenia oraz monitorowanie napięć i częstotliwości obu źródeł, zarówno w sieciach 3-fazowych jak i 1-fazowych.

Plombowana osłona panelu czołowego, dostępna jako wyposażenie opcjonalne, pozwala zapobiec ryzyku nieumyślnej zmiany nastaw konfiguracyjnych

SZR

- 3 fazowy

- 100A

- AC 230/400V

Facebook